KONST / Litografier / Litografi 8321096
nr 832 1096
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Litografi, Lasse Åberg (f. 1940), signerad, motivets mått: 75x55
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 juni 2013
kl 19:53:46
100 kr
150 kr
350 kr
250 kr
350 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg